Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Betitelt "Salzburg Pferdeschwemme", rechts unten signiert Kumpf, Lithografie in Farbe, nummeriert 256/300, Blattgröße ca. 50 x 65 cm, stockfleckig, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
31.08.2016 - 16:45
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.08.2016 - 16:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 31.08.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: