F. X. Brejcha
"Linz Landstraße", links unten signiert F. X. Brejcha, Mischtechnik auf Papier, ca. 18 x 7 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
31.08.2016 - 16:50
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
F. X. Brejcha
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.08.2016 - 16:50 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 31.08.2016 |