Emmy Zweybrück
(Wien 1890 - 1956 New York) 2 Bilder "Köpfe", rechts unten mit Nachlassstempel Prof. Emmy Zweybrück-Prochaska, Mischtechnik auf braunem Papier, ca. 19 x 19 cm und ca. 20 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
31.08.2016 - 16:57
- Vyvolávací cena:
Emmy Zweybrück
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.08.2016 - 16:57 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 31.08.2016 |