Anhänger
Weißgold 585, tlw. vergoldet, ein Brillant, 4,6 gøg5
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
22.08.2016 - 16:03
- Vyvolávací cena:
Anhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Schmuck und Uhren |
Datum: | 22.08.2016 - 16:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.08. - 22.08.2016 |