Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) Ohne Titel, handsigniert Kubin im Stock datiert 39, Lithographie, Bildausschnitt 29 x 35,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen stark bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
18.12.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.12.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.12. - 15.12.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: