Engelsköpfe
in barockem Charakter, aus Holz plastisch geschnitzt, polychrom und gold gefasst, 16 x 28 cm, 1. Drittel 20. Jh., unbedeutend bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
18.12.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Engelsköpfe
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.12.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.12. - 15.12.2017 |