Anton Kirchmayr *
(Schwaz/Tirol 1887-1965 Innsbruck) Selbstbildnis, signiert und datiert unten links: Prof. Toni Kirchmayr 1964, Öl auf Leinwand, ca. 40,5 x 36,5 cm, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
14.12.2017 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Anton Kirchmayr *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2017 - 14:00 |
Prohlídka: | 08.12. - 14.12.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-