2 Schüsseln Gmunden 19./20. Jh.
"Hl. Apolonia", "Hirschjagd", aus Fayence, färbig bemalt, Krakeleeglasur, Spannungsriss, bestoßen, Durchmesser ca. 24 und 29 cm
Expert: Christian Wiesinger
13.12.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.12.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |