Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Blienteckalm ? Salzkammergut, rückseitig betitelt, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
10.08.2016 - 15:13
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Alois Arnegger *
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 10.08.2016 - 15:13 |
Prohlídka: | 05.08. - 10.08.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Položky z jiných aukcí
- Beeindruckende Knüpfarbeit, China 20. Jhdt., 46 x 30,5 cm
- Miroslav Tichy *
- Korallencollier