Brillantring
Gold 585, zus. ca. 0,15 ct, 3,3 g, RW58 øG3
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
11.08.2016 - 16:27
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.08.2016 - 16:27 |
Prohlídka: | 05.08. - 11.08.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Zwei Armlehnstühle Mod. 62, Entwurf Niels O. Möller
- .Briefstück/gestempelt - Österr. - Sammlung I. Rep. u.a. mit Rotarier - FIS I/II - 10S DOLLFUSS - WIPA glatt etc.,
- Erwin Lutz-Waldner
- Selbstladebüchse, Ruger - USA, Mod.: MINI - 14, Kal.: .223 Rem.,