Bruno Heroux *
(Leipzig 1868 - 1944) Ohne Titel, Orig. Holzschnitt Bezeichnet Bruno Heroux, ca. 16 x 11,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.08.2016 - 16:25
- Vyvolávací cena:
Bruno Heroux *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.08.2016 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.07. - 10.08.2016 |