Gemüseverkäuferin
Porzellan, Augarten, weiß glasiert, Höhe 21,5 cm restauriert, bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.08.2016 - 16:42
- Vyvolávací cena:
Gemüseverkäuferin
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.08.2016 - 16:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.07. - 10.08.2016 |