Rudolf Preuss *
(Wien 1879-1961 Innsbruck) "Klapotez" Windrad im Steirischen Weingarten, Am Steinberg ober Luttenberg, Aquarell signiert R. Preuss, 8.10.42, betitelt, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.08.2016 - 17:25
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Rudolf Preuss *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.08.2016 - 17:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.07. - 10.08.2016 |