Karl Schwetz *
(Kanitz/Eibenschütz/Mähren 1888-1965 Wien) Perchtoldsdorf, Radierung in Farbe signiert Nl. Karl Schwetz Wien und betitelt 34 x 28 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.08.2016 - 17:35
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Karl Schwetz *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.08.2016 - 17:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.07. - 10.08.2016 |