Altschliffdiamantsolitär Damenring ca. 0,75 ct
Gold ca. 580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 57, 4,8 gøx
11.12.2017 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Gioielli e orologi |
Datum: | 11.12.2017 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.12. - 11.12.2017 |