Altschliffbrillantsolitär ca. 0,85 ct
Weißgold 585, Ziergravur, RW 55, 2,5 gøG2
11.12.2017 - 15:49
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Gioielli e orologi |
Datum: | 11.12.2017 - 15:49 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.12. - 11.12.2017 |