Brillant/Saphirdamenring
Gold 580, 2 Altschliffbrillanten, zusammen ca. 0,40 ct, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, RW 57, 6,3 g, Saphir abgerieben
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
16.08.2016 - 15:10
- Vyvolávací cena:
Brillant/Saphirdamenring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.08.2016 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 01.08. - 11.08.2016 |