Fritz Modrow
(Deutsch 1888-?) "Grindelwald mit Wetterhorn", signiert F Modrow, Öl auf Leinwand, 65 x 95,5 cm, gerahmt, Leinwand verschmutzt, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
16.08.2016 - 16:10
- Vyvolávací cena:
Fritz Modrow
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.08.2016 - 16:10 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 01.08. - 11.08.2016 |