6 Frauenköpfe 20. Jh.
aus Keramik, färbig glasiert, tlw. gemarkt Werkstätte Coneye Wien, ca. 22 bis 26 cm
Expert: Christian Wiesinger
17.08.2016 - 15:41
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
6 Frauenköpfe 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.08.2016 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 17.08.2016 |