Altschliffbrillant Saphirring zus. ca. 0,80 ct um 1900
Gold 580, Altschliffbrillanten ca. 0,35 ct, Saphir ca. 0,45 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 3,6 g, RW 57
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
17.08.2016 - 16:25
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.08.2016 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 17.08.2016 |