Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) "Saint Remy", rechts unten signiert Hans Fronius, Lithografie, ca. 22 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
17.08.2016 - 16:42
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hans Fronius *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.08.2016 - 16:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 17.08.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Brosche
- Bruno Zach (Österreich 1891-1945), Mädchen mit Vogelkäfig, Wien, um 1920/25
- Breiter Zinnstiftranzen, Südtirol 1802,
- Johannes Wanke *