Konvolut Kinderspielzeug, 20. Jh.
Figuren und Reiter aus Holz, bemalt, etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
17.08.2016 - 17:09
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.08.2016 - 17:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 17.08.2016 |