Čís. položky 139-088970/0001

Kaiserin Maria Theresia

Kaiserin Maria Theresia - Letní aukce

Portraitkupferstich, ca 33 x 45 cm, gestochen von Jacob Schmutzer, etwas beschädigt, Passep., gerahmt unter glas (JZG)

: Johannes Ziganek-Gaviria Johannes Ziganek-Gaviria

27.07.2016 - 17:04

Vyvolávací cena:

Kaiserin Maria Theresia

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.07.2016 - 17:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.07. - 27.07.2016