Piaget-Damenring
Gold 750, Brillanten zus. ca.0,35 ct, RW 51, 14,9 g, TragespurenøG15
08.08.2016 - 16:32
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Piaget-Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 08.08.2016 - 16:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.08. - 08.08.2016 |