Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Lithografie aus dem Mappenwerk'Rauhnacht' Blattformat (Nr. 2) ca. 36 x 46,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
28.07.2016 - 15:21
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.07.2016 - 15:21 |
Prohlídka: | 22.07. - 28.07.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: