Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929 geb.) Ohne Titel, Radierung, signiert Brauer, mit E. A. bezeichnet 30 x 19,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
27.07.2016 - 16:11
- Vyvolávací cena:
Erich (Arik) Brauer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.07.2016 - 16:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.07. - 27.07.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-