Lev Simak, Vsestudy 1896 - 1989 Prag
sitzende schwarze Katze, Öl auf Leinen, signiert Lev 38 49 x 64 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
27.07.2016 - 17:09
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.07.2016 - 17:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.07. - 27.07.2016 |