Leopold Bittenauer *
(1899-1974 Aspern a. d. Zaya/ Wien) Burgruine Aggstein in der Wachau, Öl auf Karton, signiert L. Bittenauer, 32,5 47,5 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
27.07.2016 - 17:20
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Leopold Bittenauer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.07.2016 - 17:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.07. - 27.07.2016 |