Kurt Freundlinger *
(Steyr 1930 geb.) Straßenszene, Aquarell auf Papier, signiert K. Freundlinger 31,5 x 45 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
27.07.2016 - 17:43
- Vyvolávací cena:
Kurt Freundlinger *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.07.2016 - 17:43 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.07. - 27.07.2016 |