Brillant Damenring
Gold 585, Altschliffbrillanten, zus. 0,43 ct, RW 57, 3,2 gøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
03.08.2016 - 20:57
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 03.08.2016 - 20:57 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 20.07. - 03.08.2016 |