Brillantsolitär ca 0,25 ct
Gold/Weißgold 585, RW 56, 5,3 g leichte GebrauchsspurenøG5
03.08.2016 - 21:33
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca 0,25 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 03.08.2016 - 21:33 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 20.07. - 03.08.2016 |