Brillantring
Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,75 ct, RW 63, 3,4 gøG3 leichte Gebrauchsspuren
01.08.2016 - 16:42
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 01.08.2016 - 16:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.07. - 01.08.2016 |