Brillantsolitär
Gold/Weißgold 750, Brillant, 0,15 ct, RW 56, 10,9 g, GebrauchsspurenøG11
01.08.2016 - 16:53
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 01.08.2016 - 16:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.07. - 01.08.2016 |