Paul Kaspar *
(Wien 1891-1953) "Mirabellgarten gegen Andräkirche" unten rechts signiert: P. Kaspar, Öl auf Sperrholz, ca. 14 x 12 cm, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
21.07.2016 - 16:34
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Paul Kaspar *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.07.2016 - 16:34 |
Prohlídka: | 15.07. - 21.07.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)