Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) "Bachlandschaft im Winter" rechts unten signiert Ernst Balluf, Aquarell auf Papier, ca. 17 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
03.08.2016 - 15:28
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.08.2016 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 03.08.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,-