Altschliffbrillantring zus. ca. 0,80 ct
Gold 585, Silberfassungen, 3,2 g, RW 51øG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
03.08.2016 - 15:49
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.08.2016 - 15:49 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 03.08.2016 |