Karl Kaufmann
(Neuplachowitz 1843-1905 Wien) Moschee in Kairo, signiert Karl Kaufmann, Öl auf Holz, 31,5 x 21 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
20.07.2016 - 15:16
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Karl Kaufmann
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 20.07.2016 - 15:16 |
Prohlídka: | 12.07. - 20.07.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-