Arthur-Alfred Brunel de Neuville
(Paris 1851-1941) Stillleben mit Pfirsichen und Weintrauben, signiert Brunel Neuville, Öl auf Leinwand, 46 x 55 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
20.07.2016 - 16:06
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 20.07.2016 - 16:06 |
Prohlídka: | 12.07. - 20.07.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)