Altschliffbrillantring zus. ca. 0,50 ct
Gold 750, zwei Altschliffbrillanten, RW 47, 2,1 gøG2
25.07.2016 - 16:05
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 25.07.2016 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.07. - 25.07.2016 |