Brillantsolitär
Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,30 ct, RW 52, 1,9 gøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
25.07.2016 - 17:10
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 25.07.2016 - 17:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.07. - 25.07.2016 |