Heribert Potuznik *
(Wien 1910-1984 Mistelbach) Fasan und Rabe, handsigniert, datiert H. Potuznik Feb. 63, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 37 x 58 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.07.2016 - 15:34
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Heribert Potuznik *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.07.2016 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.07. - 21.07.2016 |