Anton Filkuka *
(Wien 1888-1957) Seelandschaft am Morgen, handsigniert Anton Filkuka, Öl auf Leinwand, 31,5 x 48 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt, gering eingerissen, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.07.2016 - 16:01
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Anton Filkuka *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.07.2016 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.07. - 21.07.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: