Wanddekoration
Relief, Maria mit Kind, Keramik, färbig staffiert, gemarkt Keramos Wien Nr. 1672 ovale Form ca. 31,5 x 26 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.07.2016 - 16:36
- Dosažená cena: **
EUR 65,-
- Vyvolávací cena:
EUR 65,-
Wanddekoration
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.07.2016 - 16:36 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.07. - 13.07.2016 |