Emil Barbarini
(Wien 1855-1930) "Bei Schladming, Steiermark", rückseitig als betitelt, signiert Em. Barbarini, Öl auf Holz, 26 x 21 cm, gerahmt,(Rahmen leicht beschädigt), (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
07.07.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.731,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Emil Barbarini
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 07.07.2016 - 15:00 |
Prohlídka: | 02.07. - 07.07.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)