Maler Anfang 20. Jh.
"Seelandschaft", links unten undeutlich signiert, Öl auf Karton, ca. 22 x 27 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
20.07.2016 - 15:36
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Maler Anfang 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.07.2016 - 15:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 20.07.2016 |