Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) "Landschaft", rechts unten signiert Egon Hofmann-Linz, Holzschnitt in Farbe, Blattgröße ca. 19 x 25 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
20.07.2016 - 15:58
- Vyvolávací cena:
Egon Hofmann *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.07.2016 - 15:58 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 20.07.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: