2 Reliefbilder 1. Hälfte 20. JH.
"Jäger", aus Holz geschnitzt, Polygrom gefasst, Größe ca. 53 x 28 cm
Expert: Christian Wiesinger
20.07.2016 - 16:57
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.07.2016 - 16:57 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 20.07.2016 |