Hilde Frodl
(Graz 1911-1979 Klagenfurt) "Blumenstillleben", signiert H. Frodl, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 44,5 x 30 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.07.2016 - 16:24
- Vyvolávací cena:
Hilde Frodl
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 16:24 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.06. - 06.07.2016 |