Ida Piesch *
(Cilli 1913-1990 Klagenfurt) "Stillleben mit Blumen, Töpfen und Äpfeln", signiert I. Piesch datiert 86, revers betitelt Primeln, Öl auf Karton, 65 x 60 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.07.2016 - 16:28
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Ida Piesch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 16:28 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.06. - 06.07.2016 |