Ilse Mayr *
(Baden/Zürich 1921 geb.) "Häuser", signiert Ilse Mayr, datiert 68, Mischtechnik auf Platte, 61,5 x 44 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.07.2016 - 17:08
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ilse Mayr *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 17:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.06. - 06.07.2016 |